Суд у Львові оштрафував фіскала за несвоєчасне декларування доходів

17:35 24 липня 2017 р.

Сихівський районний суд визнано винним інспектора сектору податків і зборів з фізичних осіб одного із відділень Державної фіскальної служби у Львівській області – у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Працівники обласної прокуратури встановили за результатами опрацювання електронних декларацій, поданих на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, що інспектор сектору податків і зборів з фізичних осіб одного із відділень Державної фіскальної служби у Львівській області без поважних причин несвоєчасно подав е-декларацію шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Про це повідомили сьогодні, 24 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували: «За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу».

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу