Суд у Львові оштрафував депутатів міськради за несвоєчасне декларування доходів

10:00 3 серпня 2017 р.

Працівники обласної прокуратури області довели у судовому порядку винуватість двох депутатів однієї із міських рад Львівщини щодо вчинення ними правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Про це повідомили сьогодні, 3 серпня, у прокуратурі Львівської області, де також запевнили: «Личаківський районний суд Львова визнав винними горе-службовців за несвоєчасне подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, що передбачені Законом України «Про запобігання корупції». Таким чином, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вчинили адміністративне правопорушення передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). За наслідками судового розгляду на цих депутатів накладено стягнення у вигляді штрафу. Постанови суду набрали законної сили».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу