Суд у Львові оштрафував депутата облради за несвоєчасне декларування доходів

11:15 18 липня 2017 р.

У прокуратурі запевнили: «Ще одному депутату Львівської обласної ради доведеться сплатити штраф за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією».

Галицький районний суд у Львові визнав винним одного з депутатів Львівської обласної ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Прокуратура встановила за результатами опрацювання електронних декларацій, поданих на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, що він без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували: «За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу».

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу