Суд стягнув зі Львівського бронетанкового заводу 9,8 млн. гривень

18:52 7 серпня 2017 р.

Господарський суд у Києві задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону України.

Господарський суд у Києві задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону України – прийняв рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» до Державного бюджету України 9,8 млн. гривень. Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, у військовій прокуратури Західного регіону України, де також пояснили: «У грудні 2015 року між міністерством оборони і підприємством «Львівський бронетанковий завод» був укладений договір щодо виготовлення і поставку оборонному відомству тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б» в кількості 10 одиниць, які призначались для використання у зоні проведення антитерористичної операції. У зв’язку з перевищенням суми коштів, перерахованих міністерством оборони України над фактичними витратами заводу на виготовлення та поставку продукції, виконавець (ДП «Львівський бронетанковий завод») повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом у сумі майже 6,5 млн. гривень.

«Однак «Львівський бронетанковий завод» свої зобов’язання у добровільному порядку не виконав. Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військова прокуратура заявила позов про стягнення зазначених коштів у сумі 6,5 млн. гривень, а також штрафних санкцій у розмірі 3,3 млн. гривень за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення цих сум та задовольнив позов у повному обсязі », – поінформували також у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу