Суд стягнув до бюджету Львова 1,3 млн. гривень

11:00 14 листопада 2018 р.


Фото: foursquare.com

Прокуратура домоглася стягнення у бюджет Львова одного мільйона 328 тисяч гривень коштів пайової участі.

Підставою звернення прокурора до суду стало порушення одним із підприємств вимог статті 40 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також положень Цивільного та Господарського кодексів України. Фірма своєчасно не сплатила до місцевого бюджету один мільйон 328 тисяч гривень коштів пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, у зв'язку із здійсненням будівництва житлового будинку на одній із вулиць Львова.

У ході судового процесу відповідачем добровільно сплачено до бюджету частину боргу – 850 тисяч гривень, а провадження у справі в цій частині закрито. Решту заборгованості – 478 тисяч гривен – рішенням господарського суду Львівської області вирішено стягнути з боржника на користь департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Крім цього, в жовтні винесено постанову про закінчення виконавчого провадження у зв’язку із повним та фактичним виконанням зазначеного судового рішення (сплатою боржником всієї суми заборгованості). Відтак, як наслідок, завдяки вжитим прокуратурою заходам, бюджет Львова поповнився на понад мільйон гривень.

Про це повідомили в середу, 14 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу