Суд повернув селянам на Львівщині 20 гектарів земель

15:42 8 серпня 2017 р.

У прокуратурі запевнили: «Судом поновлено права громадян з питань земельних правовідносин, а органами державної виконавчої служби зобов’язано боржника реально виконати судове рішення».

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 8 серпня: Працівники Золочівської місцевої прокуратури Львівської області постійно вживаються заходи представницького характеру задля захисту інтересів держави і громадян при виконанні судових рішень. Зокрема, за позовом прокуратури до Миколаївської райдержадміністрації, Гонятичівської сільської ради, ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», державною виконавчою службою Львова головного територіального управління юстиції, забезпечено реальне виконання судового рішення».

«На підставі цього рішення, ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» зобов’язано виготовити проект відведення земельних часток (паїв), що розташовані на території Гонятичівської сільської ради, площею близько 20 га, жителям села Кагуїв у Миколаївському районі. Відтак, на підставі пункту 9 частиною 1 статті 39 Закону України «Про виконавче провадження», органами юстиції прийнято рішення про закінчення провадження, у зв’язку з фактичним виконанням рішення Миколаївського районного суду Львівської області», – поінформували також у прокуратурі

«Таким чином, завдяки втручанню органів прокуратури, судом поновлено права громадян з питань земельних правовідносин, а органами державної виконавчої служби зобов’язано боржника реально виконати судове рішення. Враховуючи актуальність та підвищений суспільний інтерес до сфери земельних правовідносин, прокуратурою і надалі вживатимуться вичерпні заходи реагування», – повідомили також сьогодні, 8 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу