Суд повернув із незаконного користування 35 тисяч гектарів угідь на Львівщині

10:20 24 липня 2017 р.

Господарський суд Києва повністю задовільнив позов прокуратури Львівської області.

У прокуратурі Львівської області повідомили щойно сьогодні, 24 липня, що 16 березня Господарський суду Києва повністю задовільнив її позов до Львівської обласної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Стрийського міжрайонного товариства мисливців і рибалок «Лісівник», з участю третьої особи на стороні позивача – державного підприємства «Стрийське лісове господарство», щодо законності надання та використання 35 тисяч гектарів мисливських угідь. Судовим визнав незаконним і скасував відповідне рішення Львівської обласної ради, а також визнав недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Стрийським міжрайонним товариством мисливців і рибалок «Лісівник» договір про умови ведення мисливського господарства.

«Лісівник» безрезультатно оскаржив цей вердикт у Київському апеляційному господарському суді 19 липня. Про це повідомили сьогодні, 24 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили, що суди підтримали його позицію в чотирьох справах, із яких у трьох рішення судів про повернення мисливських угідь загальною площею 68 тисяч гектарів уже набрали законної сили, а ще дві справи про повернення незаконно наданих мисливських угідь загальною площею 60 тисяч гектарів перебувають у провадженні судів різних інстанцій. 

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу