Суд повернув 250 квадратних метрів львівській школі №13

11:00 11 липня 2017 р.

На розгляді господарського суду Львівської області перебувають ще три позови прокурора про визнання недійсними договорів оренди приміщень навчальних закладів загальною.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 11 липня: «Внаслідок вжитих органами прокуратури області заходів представницького характеру середній загальноосвітній школі №13 Львова повернуто напівпідвальне приміщення площею 250 квадратних метрів та вартістю 600 тисяч гривень. У травні 2017 року Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області». 

«Суд підтримав правову позицію прокуратури про необхідність використання вказаного приміщення навчального закладу в освітніх цілях у відповідності до вимог частини 5 статті 63 Закону України «Про освіту» – визнав недійсним договір оренди напівпідвального приміщення школи, яке з серпня 2014 року використовувалося суб’єктом господарювання не за цільовим призначенням та зобов’язав передати його назад на баланс школи. До слова, на даний час на розгляді господарського суду Львівської області перебувають ще три позови прокурора про визнання недійсними договорів оренди приміщень навчальних закладів загальною площею 400 квадратних метрів вартістю понад один мільйон гривень та зобов’язання суб’єктів господарювання їх звільнити», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу