Суд оштрафував голову Бродівської районної ради

10:00 28 лютого 2017 р.

Голова районної ради зобов’язаний сплатити 3400 гривень за те, що проголосував за рішення, яке регулювало умови оплати його праці.

Бродівський районний суд розглянув 23 лютого протокол, складеного відділом управління захисту економіки Національної поліції України стосовно голови Бродівської районної ради й визнав його винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених частиною 1 статті 172-7 та частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Бо він під час проведення сесії Бродівської районної ради Львівської області, яка відбулась 12 листопада 2015 року, не повідомив про реальний конфлікт інтересів та проголосував за рішення, яке регулювало умови оплати праці голови районної ради.

Таким чином посадовець порушив вимоги закону України «Про запобігання корупції», тобто вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Суд наклав на нього стягнення у виді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 3400 гривень.

Аналогічні протоколи складено стосовно голів Стрийської та Буської районних адміністрацій, які перебувають на розгляді в суді. Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини