Суд оштрафував двох львівських митників за несвоєчасне декларарування доходів

11:24 13 липня 2017 р.

Фіскали зобов’язані сплатити «аж» 1,7 тисячі гривень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 13 липня: «Галицький районний суд у Львові визнав винними двох посадовців Львівської митниці у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Державний інспектор одного з митних постів та головний державний інспектор відділу митної вартості та адміністрування митних платежів Львівської митниці несвоєчасно подали, без поважних причин, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, чим вчинили адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю)».

За результатами перевірки, проведеної управлінням захисту економіки у Львівській області підтверджено факт виявлених, прокуратурою, порушень, про що складено відповідні протоколи про вчинення митниками адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. За наслідками судового розгляду до винних осіб застосовано стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 1,7 тисячі гривень. Рішення судів набрали законної сили», – поінформували також сьогодні, 13 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу