Суд обрав запобіжний захід Інні Свистун: грошову заставу

19:11 7 травня 2020 р.

Сьогодні в Галицькому районному суді відбулося засідання щодо справи керівниці управління комунальної власності ЛМР Інни Свистун.

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 42 000 грн та відсторонення від роботи на час проведення слідства. Відтак, Інна Свистун рішення суду не визнає, тому подаватиме апеляцію і звернеться у вищі правоохоронні органи щодо підстав рішення прокуратури.

«Суддя прийняв рішення обрати запобіжний захід, призначивши заставу в розмірі 42 тис грн. Тобто суму застави зменшили — раніше пропонували 1 млн 189 тис грн. Проте я таким рішенням суду не задоволена, я просто принципово з ним не згідна, тому обов’язково буду подавати апеляцію — щодо відсторонення від посади і щодо призначення застави.

Я працюю на посаді керівника вже досить довго, і збитки, які, як вважає прокурор, я нанесла бюджету в сумі 1 млн 189 грн, на підставі результатів перевірки КРУ, яка була у 2018 році і яку ми оскаржуємо також в суді, не відповідають дійсності. Натомість лише за минулий рік управління, яким я керую, згенерувало трохи менше як 400 млн грн до міського бюджету. Тому я вважаю, що я сумлінний і відповідальний працівник, який добре працює на користь громади міста.

Моя робота не подобається частині депутатського корпусу — для цього достатньо послухати кілька сесій, де дуже легко довідатися, які депутати намагаються мене відсторони від посади в такий спосіб. Бо я не підписую незаконні договори про приватизацію, не занижую оцінку, тому це доволі очікувано для мене. Але правда переможе. Адвокат готуватиме апеляцію і у призначений термін її подамо.

Сумно, що прокурор бере участь у замовних справах. Я обов’язково звернусь у всі необхідні інстанції для того, щоб була здійснена перевірка, чи немає якоїсь пов’язаності з особами, які прагнуть тих чи інших дій щодо мене", — прокоментувала Інна Свистун, начальниця управління комунальної власності ЛМР.

Нагадаємо, вчора керівниці міського управління комунальної власності Інні Свистун вручили повідомлення про підозру у службовій недбалості. Як запевнила Інна Свистун, це чергова спроба усунути її від займаної посади, адже багатьом не подобається її принципова позиція щодо управління комунальним майном.

Мер міста Андрій Садовий приїхав до суду підтримати посадовицю, адже вважає Інну Свистун принциповим і чесним керівником, за час роботи якої Львів має лідерство серед інших міст України по залученню коштів від малої приватизації у системі ProZorro.Продажі.

Про це повідомила Львівська міська рада

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу