Суд на Полтавщині затримав вантажівки зі львівським сміттям

12:48 2 березня 2017 р.

Поліція виявила й зупинила під Кременчуком вісім фур із твердими побутовими відходами.

На Полтавщині сьогодні, 2 березня, затримані за рішенням суду вантажівки з львівським сміттям, які були виявлені 1 березня на території Білецьківської сільської ради. Про це повідомлили  головне управління Національної поліції в Полтавській області. 

«П’ять вантажних автомобілів, зупинених напередодні поліцією Кременчуцького району, вже затримані на підставі рішення суду та зберігаються на території одного із заводів. Ще декілька автомобілів перебувають під охороною», – йдеться в повідомленні

А керівник прес-служби Полтавського обласного управління поліції Юрій Сулаєв розповів: «Під Кременчуком в різних місцях поліція виявила та зупинила загалом вісім вантажівок із львівським сміттям. Деякі «фури» намагалися втекти, водії вантажівок вели себе зухвало, позачинялися у автомобілях, відмовлялися надавати будь-які документи».

«На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка задокументувала факт правопорушення, описала автомобілі. Зібрані матеріали поліцією, за підтримки прокуратури, були скеровані до місцевого суду, який своїм рішенням затримав зазначені транспортні засоби. Вантажівки доставлені на територію одного з місцевих підприємств, де будуть утримуватися до вирішення справи та притягнення винних до відповідальності», – Юрій підкреслив Сулаєв. 

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в агенції Укрінформ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини