Суд на Львівщині оштрафував депутатів за корисливе голосування

16:30 11 липня 2017 р.

Народні обранці не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 11 липня: «Органами прокуратури Львівщини забезпечена участь прокурора у розгляді судом справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, стосовно п’яти депутатів Топільницької сільської ради Старосамбірського району Львівської області. Її депутати вказаної сільської ради, будучи суб’єктами відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішення із земельних питань, а також щодо преміювання, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

«У червні 2017 року Старосамбірським районним судом Львівської області депутатів даної сільської ради визнано винними та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 тисяч гривень. Постанови суду набрали законної сили. На даний час прокуратурою вживаються заходи щодо скасування рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу