Суд на Львівщині лише оштрафував фіктивного підприємця

14:30 24 липня 2017 р.

Аферист позбудеться 34 тисяч гривень.

У прокуратурі Львівської області сьогодні, 24 липня, що слідчі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби викрили фіктивного підприємця, який став у 2015 році «засновником, керівником та бухгалтером юридичної особи без мети здійснення реальної господарської діяльності» й «вчиняв протиправні дії з відображення у податковій звітності безтоварних операцій про реалізацію автомобільних шин для реально діючих підприємств» – переводив безготівкові кошти в готівкові для таких підприємств реального сектору економіки. Стосовно нього відкрили провадження за частиною 1 статті 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво, тобто створення або придбання суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона).

Суд першої інстанції підтримав позицію прокурора – фіктивного підприємця визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34 тисячі гривень. Про це повідомили сьогодні, 24 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу