Слідчі скерували до суду обвинувачення посадовцю Львівської міськради

11:40 16 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: dyvys.info

У прокуратурі пояснили, що обвинувальний акт стосовно посадовця департаменту Львівської міської ради скеровано до суду, оскільки він запідозрений у неналежному контролі за діяльністю ЛКП «Збиранка».

Слідчі поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього виконувача обов’язків керівника відповідного департаменту Львівської міської ради, якому підзвітне та підконтрольне ЛКП «Збиранка», за фактом вчинення службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, в прокуратурі Львівської області, де також поінформували: «Зібраними під час досудового розслідування доказами встановлено, що вказаний посадовець Львівської міської ради неналежно поставився до виконання своїх обов’язків щодо здійснення контролю за підпорядкованим підприємством».

«Зокрема, не забезпечив визначення відповідної стратегії розвитку підприємства в частині вжиття заходів до інженерної стійкості «тіла» Грибовицького сміттєвого полігону, тобто перешарування, ущільнення полігону, зміцнення його укосів тощо, а також загалом проведення на цьому підприємстві перевірок. Як відомо всі наведені порушення призвели до трагічних подій, а саме зсуву в травні 2016 року укосу Львівського міського полігону твердих побутових відходів, під завалами якого опинились та загинули троє працівників органів ДСНС України. На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду», – повідомили також сьогодні, 16 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини