Слідчі повідомили про підозру директору підприємства на Львівщині

11:48 7 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Внаслідок злочинних дій посадовця засновникам ТзОВ заподіяно матеріальні збитки на суму 258 000 гривень.

Працівники управління захисту економіки Львівської області та Дрогобицької місцевої прокуратури встановили, що директор товариства з обмеженою відповідальністю та один із трьох його засновників відчужила у 2014 році без проведення експертної оцінки земельну ділянку та нежитлове приміщення в Трускавці. Це приміщення, яке належало товариству, було оцінене лише у три мільйони 800 тисяч гривень, а вартість землі була визначена у 86 800 гривень.

В обох випадках відповідна експертна оцінка вартості майна не проводилася і його за таку мізерну суму реалізували. Експерти встановили, що вартість об’єктів була занижена вдвічі. Внаслідок цього інші два засновники товариства не отримали кошти від продажу нерухомого майна товариства на загальну суму у 258 000 гривень. 

Слідче відділення територіального відділу поліції повідомило директору підприємства про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статтіц 364-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми штрафу від 150 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років та зі спеціальною конфіскацією.

Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото об’єкту.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу