Слідчі повідомили про підозру акушеру зі Львівського медичного університету

16:15 7 липня 2017 р.

Лікарю загрожує позбавлення волі на строк до двох років.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 7 липня: «Слідчі поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України завідувачу однієї з кафедр Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та лікарю акушеру-гінекологу пологового відділення однієї з міських клінічних лікарень Львова».

«У 2014 році у Львові за місцем свого проживання внаслідок гострої серцево-судинної недостатності померла породілля. Досудовим розслідуванням встановлено причиновий зв’язок між невірним діагнозом, який було виставлено консиліумом лікарів, згідно якого в подальшому і проводилося лікування та настанням тяжкого наслідку – смерті породіллі», – поінформували також у прокуратурі.

«На даний час у кримінальному провадженні вирішується питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення ще одному лікарю акушеру-гінекологу міської клінічної лікарні. За вчинений злочин лікарям загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу