Слідчі передали до суду на Львівщині справу посадовця технагляду й контролю

16:50 7 липня 2017 р.

Начальник відділу капітального будівництва сяде на лаву підсудних за те, що завдав збитки Яворівській районній раді на суму понад 300 тисяч гривень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 7 липня: «Слідчі скерували до суду кримінальне провадження стосовно начальника відділу капітального будівництва одного з суб’єктів господарювання Яворівщини за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

«Унаслідок неналежного здійснення посадовцем технічного нагляду та контролю за виконанням робіт на території сірчаного полігону, Яворівською районною радою було зайво оплачено кошти в розмірі понад 300 тисяч гривень. Оскільки обвинувачений завдану майнову шкоду районній раді не відшкодував, під час досудового розслідування на все його майно було накладено арешт та до нього пред’явлено цивільний позов», – поінформували також у прокуратурі.

«За вчинення вказаного кримінального правопорушення йому загрожує покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності на строк до трьох років та зі штрафом до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або без такого», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів