Слідчі передали до суду на Львівщині справу лікаря-анестезіолога

12:28 18 липня 2017 р.

У прокуратурі запевнили: «За неналежне виконання своїх професійних обов’язків судитимуть лікаря-анестезіолога одного з медичних закладів Львівської обласної ради».

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 18 липня, що слідчі Сколівського відділення поліції скерували до суду кримінальне провадження стосовно лікаря-анестезіолога одного з медичних закладів Львівської обласної ради. Його запідозрено у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України, яка передбачає за «неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого» позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років.

У прокуратурі також нагадали, що цей лікар-анестезіолог «був викликаний в липні 2016 року до комунального закладу Сколівської районної ради «Сколівська центральна районна лікарня» для надання консультації з приводу подальшої тактики ведення лікування стаціонарного хворого, однак, неналежно виконуючи свої професійні обов’язки, внаслідок недбалого до них ставлення, лікар провів пункцію правої плевральної порожнини у хворого, що призвела до внутрішньої кровотечі та пошкодження печінки», а «внаслідок проведення лікарем зазначених маніпуляцій, наступила смерть пацієнта». Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу