Що робити вступнику до ВНЗ, якщо прийшла повістка з військкомату

15:18 2 липня 2020 р.

Від призову на військову службу звільнять лише тих, хто навчатиметься на стаціонарній формі навчання.

Цьогорічна призовна кампанія на військову строкову службу у зв’язку із карантином була перенесена на травень, червень і липень. Так само було зміщено дати проведення незалежного тестування та вступної кампанії у вищі навчальні заклади.

-  Якщо призовнику, який планує вступати у вищі навчальні заклади, прийшла повістка -  це не є проблемою. Юнакові необхідно з’явитись за викликом військкомату на засідання районної призивної комісії та надати необхідні документи, що засвідчують його реєстрацію як абітурієнта для вступу у ВНЗ. Написати заяву голові районної призовної комісії про намір вступити у вищий учбовий заклад. Цю заяву скерують до  обласної призовної комісії де і приймається рішення про надання можливості вступу у вищий навчальний заклад. У випадку невступу у вищий навчальний заклад призовник буде призваний під час наступного призову восени. – зазначив військовий комісар Львівщини полковник Олександр Тіщенко.

Крім того, після вступу у вищий навчальний заклад юнак має надати до військового комісаріату довідку про те, що він проходить навчання у ВНЗ і отримати відтермінування на період навчання. Така довідку надають упродовж усього періоду навчання - один раз на рік.

Відтермінування надається тільки тим призовникам, які навчатимуться на денній (стаціонарній) формі навчання. Заочна форма навчання такого права не надає.

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу