СБУ викрила у Львові адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

14:15 17 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки управлінні Служби безпеки України у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook»

Оперативники спецслужби встановили, що модератор антиукраїнських груп у у Львові розміщував в Інтернеті матеріали зі закликами до зміни меж території нашої країни.

В управлінні Служби безпеки України у Львівській області повідомили сьогодні, 17 січня: «Співробітники Служби безпеки України у Львівській області припинили діяльність адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах. Оперативники спецслужби встановили, що модератор розміщував в Інтернеті матеріали із закликами до зміни меж території України та висловлювався на підтримку терористичних організацій «Л/ДНР». «Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання проросійського пропагандиста правоохоронці, у рамках раніше відкритого СБ України провадження за статтею 258-3 Кримінального кодексу України, виявили техніку та носії інформації, які будуть передані на експертизу. Триває досудове слідство», – поінформували також в управлінні Служби безпеки України у Львівській області.

Як інформував «ЩЛ», вчора СБУ вилучила техніку й носії інформації в соліста Львівського національного академічного театру опери та балету Миколи Санжаревського.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини