Прикордонники викрили на Львівщині підроблення техпаспортів автівок

14:30 25 червня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Упродовж двох діб на кордоні з Польщею виявили три транспортні засоби з підробленими чи невідповідними реєстраційними документами.

Про це повідомили у вівторок, 25 червня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Вчора в пункті пропуску «Краківець», під час оформлення туристичного автобуса «Мерседес», який  прямував за кордон, прикордонники звернули увагу на підозрілі реєстраційні документи на транспортний засіб. В ході детальної перевірки правоохоронці з’ясували, що свідоцтво про реєстрацію автобуса повністю підроблене».

«Аналогічний випадок мав місце в цьому ж пункті пропуску під час оформлення мікроавтобуса «Рено», яким прямував до Польщі наш співвітчизник. Свідоцтво про реєстрацію його транспортного засобу також виявилось кустарно виготовленим. В обох випадках за фактом виявлення ознак вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 258 Кримінального кодексу (ідроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) прикордонники проінформували співробітників Нацполіції України», – поінформували також у ДПСУ.

«Також в пункті пропуску «Краківець» сьогодні вночі прикордонники виявили невідповідність номера кузова з реєстраційними документами мікроавтобуса «Фольксваген» під керуванням громадянина Румунії. Румун їхав на в’їзд в Україну. У діях іноземця вбачається вчинення адміністративного правопорушення передбаченого статтею 121-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах), про що теж були проінформовані співробітники Нацполіції України», – повідомили у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 6 грудня 2019 р.

Нардепи ухвалили закон про запобігання відмиванню грошей

Верховна Рада ухвалила закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Рубрика: Закон