Прикордонники відмовили в пропуску двом пасажиркам автобусу «Львів-Софія»

12:00 24 липня 2017 р.

У ДПСУ пояснили: «Мати з Івано-Франківщини намагалася в незаконний спосіб вивести дітей через один із пунктів пропуску, що на Буковині».

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 24 липня: «Цими вихідними в пункті пропуску «Порубне» в рейсовому автобусі «Неоплан» сполучення «Львів-Софія» в якості пасажирів слідувала мати з двома доньками. Під час паспортного контролю у прикордонного наряду виникли сумніви, щодо дійсності нотаріально засвідченої згоди батька для виїзду дітей за кордон». 

«У ході поглибленої перевірки документа було встановлено, що він містить часткові ознаки підробки, а тому не дає права на перетин кордону». 

неповнолітнім громадянам України відмовлено у пропуску через державний кордон. В діях же матері вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального Кодексу України, про що інформовано поліцію», – поінформували також на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби Українив інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу