Прикордонники Львівського загону вилучили раритети

10:30 11 лютого 2019 р.

  • 0
  • 540


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники Львівського загону виявили в пункті пропуску «Устилуг» партію старовинних монет та банкнот.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Товар знайшли в автомобілі «Рено» під керуванням 57-річного мешканця Запоріжжя. Під час спільного огляду прикордонниками Львівського загону та працівниками митниці було виявлено 15 монет та 70 банкнот, серед яких були монети та банкноти часів Царської Росії, СРСР та інші. Увесь цей товар знаходився у посилках, які чоловік перевозив із Польщі. Колекцію вилучено та передано компетентним органам для проведення експертизи та встановлення культурної та історичної цінності».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:08 22 квітня 2019 р.

Поліція зафіксувала 1245 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що впродовж 21 квітня до органів поліції надійшло 1245 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Під час проведення першого туру таких звернень було 2467. Найбільше повідомлень зафіксовано в Дніпропетровській області, Києві та на Донеччині.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 204

12:30 22 квітня 2019 р.

На Львівщині оштрафували директора ТзОВ за викид забруднюючих речовин

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю «Корисні технології».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 453