Прикордонник відмовився на Львівщині від 50 євро

10:00 17 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Жінка з Івано-Франківщини запропонувала вартовим державного рубежу 50 євро, щоб він пропустив її доньку за незаконно виданим дорученням від батька.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 17 серпня: «Вчора, в пункті пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні прибула для оформлення на виїзд з України 44-річна жителька Івано-Франківщини зі своєю дев’ятирічною донькою. Вона надала на паспортний контроль нотаріально засвідчену заяву батька дитини про те, що він надає згоду на вивезення доньки за кордон. Інспектор прикордонної служби з’ясував, що цей документ виданий незаконно, адже батько дівчинки перебуває за кордоном і фізично не міг особисто підписати його.

«Прикордонник доповів про це старшому в пункті пропуску і запросив жінку до службового приміщення для розбору. Розуміючи своє становище та сподіваючись таки виїхати з дитиною за кордон, жінка спробувала дати хабара у розмірі 50 євро. Однак до Польщі їх ніхто не пропустив – прикордонники відмовилися від хабара.  Отже, крім пояснень щодо можливої підробки документів, жінці також довелося відповідати на питання поліцейських стосовно спроби дачі незаконної винагороди правоохоронцю», – поінформували також на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото запропонованих жінкою 50 євро.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу