Прокурор Львівщини виявив порушення в ізоляторі

14:15 9 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: wikimapia.оrg

Юрій Квятківський засвідчив неналежне виконання службовими особами місцевого відділу поліції та ІТТ №2 у Дрогобичі своїх посадових обов’язків.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили у вівторок: «4 січня прокурор Львівської області Юрій Квятківський відвідав ізолятор тимчасового тримання №2 у Дрогобичі задля перевірки стану усунення виявлених раніше недоліків. У зв’язку з порушеннями конституційних прав громадян, що перебувають у місцях несвободи, а також режимних вимог, діяльність спецустанови поліції у вересні 2017 року була призупинена прокуратурою, а 2 січня 2018 її функціонування відновлено».

У прокуратурі також розповіли: «Відтак, очільником прокуратури області під час обходу виявлено низку порушень. Зокрема, попри наявність нових постільних комплектів та столових приборів, в’язні не забезпечені цими речами. Крім цього, у камерах відсутні засоби гігієни. У одній з них знаходиться туалет із зламаним краном зливу води, а внутрішня ручка на дверях в душовій кімнаті взагалі не функціонує. Також виявлено порушення вимог пожежної безпеки та санітарних умов».

«Окрім цього, встановлено, що ІТТ №2 у Дрогобичі розпочав роботу з порушеннями вимог чинного законодавства та, зокрема, відомчих нормативно-правових актів МВС України. Результати перевірки свідчать про неналежне виконання службовими особами місцевого відділу поліції та ІТТ №2 у Дрогобичі своїх посадових обов’язків, а також про недостатність відомчого контролю з боку відповідальних осіб Головного управління Нацполіції у Львівській області. Відтак, керівництву Головного управління Нацполіції у Львівській області внесено вказівку щодо вжиття невідкладних заходів для усунення виявлених порушень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини