Прокуратурі Львівщини представлено нового керівника (відео, оновлено)

23:38 16 червня 2016 р.


Фото: zik.ua

Генпрокурор Юрій Луценко пояснив у четвер: «Я шукав прокурора, який не пов'язаний із львівською елітою».

«У четвер, 16 червня, у Львові Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового очільника прокуратури Львівщини», – повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Новим керівником структури став старший радник юстиції Юрій Квятківський. Генеральний прокурор України зазначив: «Я шукав прокурора, який не пов'язаний із львівською елітою. Оскільки вважаю, що людина на цій посаді має бути позбавлена залежності та дружби із нею. Саме тому новим прокурором обрав мешканця Київщини Юрія Квятківського. На сьогодні найголовніше завдання для нього – очистити систему та відновити довіру громадян».

Також Юрій Луценко зазначив, що прокурор зобов’язаний заповнити спеціальну анкету, в якій має чесно відповісти на низку запитань про його діяльність та матеріальні статки. За словами Генпрокурора, таку перевірку на доброчесність у прокурорських лавах започаткували з метою викорінення корупції.

Своєю чергою, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив: «Сподіваюсь, прокуратура на чолі із новим керівником чітко реагуватиме на будь-які прояви корупції. Під пильною увагою зокрема мають бути такі питання як виділення земель демобілізованим учасникам АТО та контроль за ситуацією у лісовому господарстві. Я вже попередив керівників районів та усіх населених пунктів області: якщо виділятимуть землю не за призначенням – матимуть справу із прокуратурою. Також, сподіваюсь,  прокуратура проконтролює ситуацію із незаконною вирубкою лісу та експортом деревини».

Новий прокурор у Львівській області Юрій Квятківський розповів про колишні місця роботи, майно, та запевнив, що відтепер працюватиме на благо Львівської області. Юрій Квятківський – родом із Київської області. Закінчив Академію управління міністерства внутрішніх справ України та з 1991 року розпочав свою діяльність на різних посадах в органах внутрішніх справ України.

В органах прокуратури Юрій Квятківський працює з квітня 2015 року. Спершу працював на посаді заступника прокурора Київської області, згодом на цій же посаді в прокуратурі Луганської області, яку потім очолив».

Раніше у прес-службі прокуратури Львівської області розповіли сьогодні, 16 червня: 

«У четвер, 16 червня, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Львівської області нового керівника старшого радника юстиції Юрія Квятківського. Захід відбувся за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.

Як зазначив у своєму виступі Генеральний прокурор України Юрій Луценко, серед основних завдань, які він ставить перед собою є відновлення довіри суспільства до роботи прокурорів і «відновлення довіри почнемо з себе». З метою викорінення корупції в прокурорських лавах започаткована перевірка на доброчесність для цього кожен прокурор зобов’язаний заповнити анкету, в якій має чесно відповісти на низку запитань, які стосуються його діяльності та матеріальних статків.

Роботу по очистці органів прокуратури очолить Петро Шкутяк, людина яка пройшла війну і зробить все для того щоб ефективно виконати поставлене завдання і у чесності якого можна не сумніватися. Також Юрій Луценко звернув увагу на цілий ряд не доопрацювань, які існують в діяльності обласної прокуратури.

«Зокрема це стосується не розкриття кримінальних проваджень про розкрадання коштів під час проведення Євро-2012 у Львові, привласнення посадовцями органів місцевого самоврядування земель під виглядом потреб для бійців АТО, проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Юрій Луценко запитав: «Де ці провадження і чому вони не в суді?».

Нового прокурора Львівської області Юрія Квятківського Генеральний прокурор України охарактеризував, як професіональну і цілеспрямовану людину: «Знаю його давно, ще з часів роботи в МВС, крім того відгуки про його роботу у прифронтовій зоні мене задовольняють і саме головне він не має жодних стосунків до місцевої еліти, що дозволить йому наводити порядок в регіоні».

Своєю чергою, новопризначений прокурор Юрій Квятківський подякував Генеральному прокурору України за надану йому довіру, зазначивши: «Я знаю, що Львівщина – це особлива область, і я розумію усю повноту відповідальності, яка покладена на мене. Тому докладу усіх зусиль для вирішення нагальних проблем регіону. Для нас є справою честі відновити довіру громадян до органів прокуратури та правоохоронної системи загалом». Водночас, прокурор області наголосив, що готовий до конструктивного діалогу з усіма представниками громадськості, адже він зацікавлений щоб на території Львівської області панував закон.

Юрій Квятківський –родом із Васильківського району Київської області. Закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ України та з 1991 року розпочав свою діяльність на різних посадах в органах внутрішніх справ України.

Зокрема працював слідчим та старшим слідчим відділів внутрішніх справ у місті Біла Церква Головного управління МВС України в Київській області, слідчим в особливо важливих справах відділу по розслідуванню злочинів, скоєних організованими групами, ГУ МВС України в Київській області. З 1997 по 2008 роки обіймав посади заступника та начальника районних та міських відділів Головного управління МВС України в Київській області, а в січні 2008 року призначений першим заступником начальника ГУ МВС України в Київській області, працюючи на цій посаді до березня 2010 року, після чого звільнився з органів внутрішніх справ.

З березня по грудень 2014 року працював начальником слідчого управління ГУ МВС України в Київській та УМВС України в Херсонській областях. В органах прокуратури Юрій Квятківський працює з квітня 2015 року, спершу на посаді заступника прокурора Київської області, пізніше на цій же посаді в прокуратурі Луганської області, яку згодом очолював».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу