Прокуратура зобов’язала власників канатної дороги у Львові знести її

11:00 30 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: kaiserpark.com.ua

Про це повідомляє сьогодні, 30 жовтня, прес-служба міської прокуратури.

За наслідками перевірки, проведеної на вимогу прокуратури міста Львова, обласна інспекція державного архітектурно-будівельного контролю дійшла висновку, що канатна дорога у парку «Знесіння» підлягає знесенню. Зокрема, встановлено, що споруди стаціонарного атракціону у парку зведено незаконно, без відповідних актів на право виконання будівельних робіт і належним чином розробленої та затвердженої проектної документації.

Зважаючи на це, інспекцією зобов’язано ТзОВ «Кайзер Парк» у 30-денний термін знести збудовані ним конструкції. Водночас, складено протоколи про вчинення правопорушення у сфері містобудування та про адміністративне правопорушення, розгляд яких призначено на 8 листопада.

Принагідно прес-служба нагадує, що триває судовий розгляд двох позовів прокуратури Львова, якими вимагається скасувати ухвалу ЛМР щодо встановлення тролейної переправи, а також укладений між ТзОВ «Кайзер Парк» та міськрадою договір оренди окремих конструктивних елементів благоустрою у межах парку.

«ЩЛ» інформував про цю тролейної переправу в публікаціях «При встановленні канатної дороги у Львові завдано шкоду парку «Знесіння», «Канатна переправа у Львові працює по-чорному»«Держгірпромнагляд не дозволяв канатну переправу «Zip-line» у парку «Знесіння», «Суд призупинив роботу канатної переправи у Львові».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:50 18 листопада 2019 р.

ДБР передало ГПУ проект повідомлення про підозру Порошенку

Державне бюро розслідувань направило до Генпрокуратури проект повідомлення про підозру Петру Порошенку та проект подання до ВР про надання згоди на його притягнення до відповідальності.

Рубрика: Закон

09:45 18 листопада 2019 р.

Патрульні наздогнали у Львові рецидивіста

Працівники патрульної поліції отримали вночі повідомлення очевидця, що біля автомобіля «Tesla» на проспекті Червоної Калини тиняється якийсь чоловік.

Рубрика: Закон