Прокуратура зареєструвала провадження стосовно депутата Львівської облради

10:25 19 липня 2017 р.

Депутат Львівської обласної ради не задекларував дохід у сумі понад 300 тисяч гривень

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 19 липня, що вона виявила на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції отримання депутатом Львівської обласної ради у 2016 році «доходу у вигляді заробітної плати та дохід від продажу (обміну) нерухомого майна в сумі понад 300 тисяч гривень», не зазначений у його декларації за 2016 рік. У прокуратурі додали: «Він також, не відобразив ¼ частки квартири, яка перебуває у нього на праві приватної власності».

Відтак, слідчі обласної прокуратури розпочали за цим фактом досудове розслідування за статтею 366-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає кримінальну відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (400 тисяч гривень). Про це повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу