Прокуратура на Львівщині вимагає стягнути 670 тисяч гривень

13:00 18 липня 2019 р.

  • 0


Фото: foursquare.com

Городоцька прокуратура вимагає стягнути з недобросовісного підрядника понад 670 тисяч гривень завданих збитків.

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Господарським судом Львівської області відкрито провадження у справі за позовом Городоцької місцевої прокуратури у інтересах держави в особі Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації до одного із суб’єктів господарювання».

«Місцева прокуратура вимагає стягнути понад 670 тисяч гривень збитків, заданих неповним та неякісним виконання умов договору підряду. Ідеться про виконання робіт із будівництва зовнішнього водопостачання одного із населених пунктів Яворівщини. Підрядник порушив умови договору підряду та вимоги чинного законодавства України, оскільки виконав окремі роботи, проте, не повністю», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:31 9 грудня 2019 р.

У Львові продавчиня побила муніципалку

Вчора, 8 грудня, під час рейду ЛКП «Муніципальна рада» по місцях стихійної торгівлі на вул. Федьковича, одна із продавчинь-порушниць накинулась на працівницю підприємства та завдала їй тілесних ушкоджень.

Рубрика: Закон