Прокуратура Львівської області повідомила про підозру посадовцю міськради

17:00 30 серпня 2017 р.

В обласній прокуратурі запевнили, що вона здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні стосовно посадовця Турківської міської ради, який скористався службовим становищем та здійснив махінації під час закупівлі сміттєзбиральної техніки.

У прокуратурі Львівської області повідомили також сьогодні, 30 серпня, Наприкінці 2016 року орган місцевого самоврядування здійснив процедуру публічної закупівлі сміттєвоза із заднім завантаженням. Тендерний комітет міськради визначив переможцем фізичну особу підприємця, пропозиція продажу автомобіля-сміттєвоза «MAN»» за ціною майже 1,2 млн. гривень якого визнана найкращою. Проте, як з’ясувалось пізніше, вказаного автомобіля у чоловіка в наявності не було, натомість він запропонував посадовцям придбати «КАМАЗ».

«На підставі розпорядження керівника органу місцевого самоврядування, створено комісію, яка нібито оглянула два автомобілі та рекомендувала тендерному комітету закупити саме «КамАЗ» за ціною близько 1,2 млн. гривень, про що укладено договір та здійснено оплату у повному обсягу. Водночас, проведеною у кримінальному провадженні судовою автотоварознавчою експертизою встановлено, що реальна вартість купленого автомобіля-сміттєвоза марки «КАМАЗ» становить 405 тисяч гривень, а не 1,2 млн. гривень. Таким чином, орган місцевого самоврядування безпідставно виплатив майже 800 тисяч гривень», – поінформували також у прокуратурі.

«Відтак, посадовцю Турківської міської ради оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), подано клопотання до суду про відсторонення посадовця від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів