Прокуратура Львівської області передала до суду обвинувальний акт щодо лікарів

13:25 4 серпня 2017 р.

У прокуратурі запевнили: «За неналежне виконання своїх професійних обов’язків судитимуть двох акушер-гінекологів однієї із районних лікарень Львівщини».

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 4 серпня, що 27 липня вона скерувала до Яворівського районного суду обвинувальний акт стосовно двох акушер-гінекологів однієї із лікарень Львівщини за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого). У прокуратурі запевнили: «Встановлено, що в грудні 2014 року одна із зазначених акушер-гінекологів, володіючи вищою кваліфікаційною категорією та достатнім професійним рівнем, несучи персональну відповідальність як лікуючий лікар за проведення обстеження, лікування та ведення пологів у вагітної, не провела відповідних досліджень та тестів для визначення прогресу пологів вагітної, не діагностувала клінічну невідповідність розмірів плоду, не змінила тактику ведення пологів в сторону оперативного розродження шляхом проведення операції кесаревого розтину, що призвело до розриву матки вагітної та її ампутації».

«Інший акушер-гінеколог цієї ж лікарні, як лікуючий лікар породіллі, не забезпечив останній консультацію лікаря-уролога, не провів додаткових цілеспрямованих методів обстеження та, як наслідок, не діагностував обструкцію сечовивідних шляхів, що, у свою чергу, призвело до втрати функції правої нирки та подальшого видалення такої. За вчинений злочин винним загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу