Прокуратура Львівщини скерувала до суду справи щодо пособників терористів

10:00 6 січня 2017 р.

Прокурори уклали з підозрюваними 15 угод про визнання винуватості.

Упродовж минулого року за процесуального керівництва прокуратури області скеровано до суду чотири кримінальних провадження стосовно пособників терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР». Про це повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили: «Загалом, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчим відділом УСБУ завершено досудове розслідування у 28 кримінальних провадженнях, обвинувальні акти у яких скеровано до суду. У 15 випадках прокурорами укладено із підозрюваними угоди про визнання винуватості, як це передбачено кримінальним процесуальним кодексом України».

В обласній прокуратурі також розповіли: «Особлива увага зверталась на розслідування кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із сприянням терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР». Так, в минулому році прокуратурою Львівської області до суду скеровано чотири обвинувальні акти стосовно чотирьох осіб у кримінальних провадженнях за частиною1 статті 258-3 Кримінального кодексу України, які розслідувались слідчим відділом УСБУ у Львівській області. Судом уже постановлено два обвинувальні вироки стосовно двох осіб, які засуджені до покарання у вигляді восьми років позбавлення волі кожен.

У прес-службі прокуратури Львівської області також запевнили: «Крім цього, завдяки спільним скоординованим заходам прокуратури області, СБУ, Держприкордонслужби та фіскальної служби вдалось викрити численні випадки контрабанди, у першу чергу, наркотичних засобів та психотропних речовин. Як наслідок, до суду скеровано 10 обвинувальних актів за фактами контрабанди, з яких п’ять – за фактами контрабанди наркотичних засобів та психотропних речовин».

«Зокрема, слідчим відділом Управління СБ України у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовномешканця Львівщини, який намагався контрабандним способом перевезти на територію України 243 кілограмів особливо небезпечного наркотику – гашишу вартістю близько п’яти мільйонів доларів США. На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває судовий розгляд», – повідомили також у прокуратурі.

«Крім цього, прокуратурою області скеровано до суду два обвинувальні акти у розслідуваних слідчим відділом УСБУ у Львівській області кримінальних провадженнях стосовно шістьох осіб, жителів як Львівської, так і сусідніх Івано-Франківської та Закарпатської областей, які за допомогою літака АН-2, з території Тернопільської області намагались, порушуючи правила міжнародних польотів, незаконно перемістити на територію Республіки Польща 35 тисяч пачок цигарок вартістю 14 тисяч доларів. Також, за процесуального керівництва прокуратури області слідчим відділом УСБУ у Львівській області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Львівщини, які у складі організованої злочинної групи незаконно придбавали, виготовляли, а у подальшому реалізовували жителям області наркотичні засоби», – повідомили сьогодні, 6 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів