Прокуратура Львівщини передала до суду справу редактора інформаційного вісника

17:30 12 липня 2017 р.

Журналісту загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 12 липня, що її слідчі скерували до суду кримінальне провадження стосовно редактора інформаційного вісника за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 368-3 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень, в інтересах того хто надає таку вигоду)».

У прокуратурі також нагадали, що редактор інформаційного вісника «впродовж травня 2017 року збирав дані про ремонтні роботи, які велись філією одного з державних підприємств «Львівський облавтодор» та в подальшому, за нерозголошення компрометуючих відомостей про керівника вказаного підприємства отримав від нього грошові кошти в сумі 500 доларів. При цьому умовою передачі коштів було перерахування їх на попередньо названий ним номер банківської картки.

Під час досудового розслідування обвинуваченому було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. За вчинення вказаного злочину журналісту загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу