Прокуратура інкрімінує підприємцю та інженеру «Львівавтодору» завдання збитків місту на 200 тисяч

17:46 4 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Перший із завищив вартість та обсяги реконструкції комунального житлового будинку на вулиці Мазепи, 27, а другий – завізував усе це.

Як повідомляє сьогодні, 4 квітня, прес-служба міської прокуратури, її слідчими виявлено черговий факт незаконного використання коштів міського бюджету – майже 200 тисяч грн. збитків завдано місту директором приватного підприємства, яке займалося реконструкцією комунального житлового будинку на вул. Мазепи, 27, а також посадовою особою ЛКП «Львівавтодор». Вказаний підприємець-підрядник завищив вартість та обсяги проведених ним ремонтних робіт на цьому об’єкті майже у чотири рази, натомість інженер «Львівавтодору» підписав документи з цією дезінформацією без жодного огляду та перевірки виконаної підрядником реконструкції.

Як наслідок – згадане підприємство безпідставно отримало майже 200 тис. грн. коштів з бюджету за роботи, які не проводило. Відтак обвинувальний акт стосовно вказаних осіб прокуратурою Львова уже затверджено та скеровано до суду.

Зокрема, директор комерційної структури підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень за частиною 4 статті 191 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення). Натомість посадовцю «Львівавтодору» інкримінують частину 2 статті 367 ККУ (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки).

прес-служба міської прокуратури додає, що аналогічний факт незаконного привласнення коштів міського бюджету встановлено її слідчими й під час реконструкції парку «Високий замок». Зокрема, у зловживаннях, які спричинили розтрату понад 600 тисяч грн., обвинувачується начальник відділу управління капітального будівництва Львівської міської ради та директор підприємства-підрядника.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу