Прокуратура й поліція перевірять «Львівоблавтодор»

14:50 9 лютого 2017 р.

Аудиторська служба під час перевірки роботи «Львівоблавтодору» виявила порушення, зокрема, завищення вартості робіт.

У зв’язку з цим голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернувся до прокуратури та Національної поліції щодо розслідування можливих фінансових зловживань «Львівоблавтодору» під час ремонту доріг. Чиновник пояснив: «По-перше, необхідно перевірити всі факти і, якщо будуть виявлені зловживання, притягнути винних осіб до відповідальності. По-друге, треба проінспектувати кінцеву якість ремонту доріг».

За словами Олега Синютки, якщо будуть виявлені недоліки, то виконані роботи не оплачуватимуть або вимагатимуть відшкодування збитків і виконання робіт за гарантійними зобов’язаннями, якщо оплата робіт уже була здійснена. Голова Львівської облдержадміністрації також зазначив: «Загалом будь-які ремонтні роботи, які проводилися на дорогах поточним, середнім або капітальним ремонтом, мають гарантійні терміни виконання. Тому минулого року, зробивши 509 км доріг, ми можемо пред’явити претензії до будь-якого виконавця по тій чи іншій дорозі».

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Перевірку «Львівоблавтодору» планують завершити до кінця лютого – початку березня, а інспектування якості доріг розпочнеться у другій половині лютого».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини