Прокуратура Львівщини дослідить "ліс Синютки-Козловського" у Винниках

15:17 20 квітня 2020 р.

Львівська обласна прокуратура вивчить питання законності набуття права власності та користування землями поблизу озера «Винниківське».

Підставою для втручання прокуратури стала поширена у ЗМІ інформація про факти можливого незаконного розпорядження та протиправного використання земель водного та лісового фонду, а також рекреаційного призначення, на яких розташоване та які межують з озером «Винниківське». Серед іншого піднімається питання щодо самовільного зайняття цих земель, загородження території державного лісового фонду, вирубки лісу і здійснення будівельних робіт.

У зв’язку з цим прокуратурою Львівської області (керівник - Ірина Діденко) ініційовано вивчення законності набуття в користування та подальшого використання за цільовим призначенням земельних ділянок водного і лісового фонду та земель рекреації на згаданій території поряд з озером «Винниківське», законності будівництва об’єктів нерухомого майна на вказаних ділянках, з урахуванням правового статусу водойми та меж прибережної захисної смуги, їх цільового призначення та фактичного використання земель відповідно до нього.

З цією метою прокуратура уже скерувала низку запитів та доручень контролюючим органам, до повноважень яких віднесено проведення перевірок, встановлення і фіксація фактів можливих правопорушень.

Зокрема, Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області.

Також надіслано запит у Львівську обласну державну адміністрацію щодо наявності виданих розпоряджень про надання вказаних земель у власність або користування фізичним чи юридичним особам.

За наслідками цих перевірок та вивчення матеріалів Львівською прокуратурою буде надано оцінку законності усіх дій та прийматимуться відповідні рішення.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

"Щоденний Львів" повідомляв, що у Винниках компанії бізнесмена Григорія Козловського вирубують "ліс Синютки".

До теми

16:52 23 листопада 2020 р.

Фальсифікації на виборах у Львівській області: судитимуть п’ятьох членів ДВК

Стрийська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’яти жительок с.Йосиповичі (Стрийський район), яких обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування до остаточного заповнення протоколу, а також підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, вчиненого групою осіб, без попередньої змови між собою (ч.1 ст.28 ч.1 ст.158-3 КК України).

Рубрика: Закон

23:12 22 листопада 2020 р.

45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства на Львівщині: тривають перевірки

Сьогодні, 22 листопада, станом на 20.00 до поліції Львівщини надійшло 45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. За усіма повідомленнями проводять перевірки - складено 3 адмінпротоколи та відкрито 3 кримінальних провадження.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу