Прокуратура Львівщини дослідить "ліс Синютки-Козловського" у Винниках

15:17 20 квітня 2020 р.

  • 1

Львівська обласна прокуратура вивчить питання законності набуття права власності та користування землями поблизу озера «Винниківське».

Підставою для втручання прокуратури стала поширена у ЗМІ інформація про факти можливого незаконного розпорядження та протиправного використання земель водного та лісового фонду, а також рекреаційного призначення, на яких розташоване та які межують з озером «Винниківське». Серед іншого піднімається питання щодо самовільного зайняття цих земель, загородження території державного лісового фонду, вирубки лісу і здійснення будівельних робіт.

У зв’язку з цим прокуратурою Львівської області (керівник - Ірина Діденко) ініційовано вивчення законності набуття в користування та подальшого використання за цільовим призначенням земельних ділянок водного і лісового фонду та земель рекреації на згаданій території поряд з озером «Винниківське», законності будівництва об’єктів нерухомого майна на вказаних ділянках, з урахуванням правового статусу водойми та меж прибережної захисної смуги, їх цільового призначення та фактичного використання земель відповідно до нього.

З цією метою прокуратура уже скерувала низку запитів та доручень контролюючим органам, до повноважень яких віднесено проведення перевірок, встановлення і фіксація фактів можливих правопорушень.

Зокрема, Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області.

Також надіслано запит у Львівську обласну державну адміністрацію щодо наявності виданих розпоряджень про надання вказаних земель у власність або користування фізичним чи юридичним особам.

За наслідками цих перевірок та вивчення матеріалів Львівською прокуратурою буде надано оцінку законності усіх дій та прийматимуться відповідні рішення.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

"Щоденний Львів" повідомляв, що у Винниках компанії бізнесмена Григорія Козловського вирубують "ліс Синютки".

Коментарі(1)

666

16:15 21 квітня 2020 р.

Відповісти

... ню-ню ... будем подивитись , хто кого "дослідить" ...

До теми

18:06 25 травня 2020 р.

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення у справі підозрюваного в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – 5 років позбавлення волі з 3-річним іспитовим терміном.

Рубрика: Закон

17:38 25 травня 2020 р.

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Авто з невідповідністю номера кузова та підроблений міжнародний страховий сертифікат виявили прикордонники Мостиського загону.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу