Прокуратура домоглася скасування ухвали апеляційного суду Львівської області

10:15 1 серпня 2017 р.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні щодо посадовця управління Укртрансінспекції.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 1 серпня, що Вищий спеціалізований суд погодився з її касаційною скаргою й скасував незаконне рішення Апеляційного суду Львівської області про закриття кримінального провадження стосовно посадовця управління Укртрансінспекції у Львівській області Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. У 2013 році його звинуватили у вимаганні та отриманні чотирьох тисяч гривень хабара за обіцянку неприйняття рішення щодо заборони експлуатації під’їзних колій на станції Яворів Львівської залізниці, відтак, суд першої інстанції визнав його винним та засудив до п’яти років позбавлення волі з двохрічним позбавленням права обіймати посади в органах держслужби, рангу державного службовця та конфіскації майна.

Однак Апеляційний суд Львівської області закрив кримінальне провадження щодо посадовця управління Укртрансінспекції начебто за відсутність у діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення. Проте, перевіривши законність цього рішення, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні.

Про це повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили що вона сприятиме виконанню вимог закону про всебічний, повний і об'єктивний розгляд справи та постановленню судових рішень, що ґрунтуються на чинному законодавстві.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу