Поліціянти вилучили зі шкільного музею на Львівщині дві гранати

13:28 21 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Піротехніки вже знешкодили небезпечні експонати.

У Львівському обласному управлінні поліції розповіли сьогодні, 21 липня, що вчора в його  Жидачівське відділення поліції надійшло повідомлення від працівниці однієї із сільських рад про те, що в приміщенні музею на території загальноосвітньої школи знаходиться дві гранати, ймовірно – часів Другої світової війни. Правоохоронці попередньо встановили, що напередодні під час виконання земляних робіт на подвір’ї мешканця села були виявлені дві ручні гранати та два металевих осколки таких гранат. 

Чоловік передав ці знахідки 88-річному засновнику шкільного музею, колишньому вчителеві історії. Той залишив їх у музеї, а наступного дня повідомив про знайдені боєприпаси сільраду.

Правоохоронці забезпечили охорону місця події, персонал був евакуйований з навчального закладу. А працівники державної служби з надзвичайних ситуацій гранати вилучили та знешкодили.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів