Правоохоронці шукають у Львівській міськраді документацію щодо об’єктів нерухомості

18:15 12 липня 2017 р.


Фото: unian.ua

У прокуратурі пояснили: «У Львівській міській раді проводяться обшуки в рамках кримінального провадження за фактом незаконного відчуження комунального майна у Львові».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, у прокуратурі Львівської області, де також нагадали, що вона здійснює «процесуальне керівництво у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України, а саме за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради внаслідок чого з комунальної власності було незаконно вилучено понад два десятки об’єктів нерухомого майна».

У прокуратурі також повідомили: Сьогодні, 12 червня на підставі ухвал слідчого судді проводяться обшуки у приміщеннях структурних підрозділів Львівської міської ради та володіннях окремих фізичних осіб, з метою відшукання документації, а саме: рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо прийняття в експлуатацію об’єктів нерухомості; оформлення права власності на будівлі; документів, які стосуються обслуговування та утримання нерухомих об’єктів; документації щодо обстеження вказаних будівель, їх оцінки тощо».

«Однією з причин проведення зазначених слідчих дій було непослідовне та несвоєчасне інформування службовими особами управління комунальної власності правоохоронних органів про кількість незаконно вилучених з комунальної власності об’єктів, що не сприяло оперативності досудового розслідування. При цьому, нерідко інформація, яка подавалась суперечила виступам посадових осіб у засобах масової інформації», – розповіли також у прокуратурі.

«Відтак, вказані слідчі дії проводяться з метою з’ясування стану фактичного обліку, утримання, використання та відчуження нежитлових приміщень у Львові. На даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як інформував «ЩЛ», правоохоронці вилучають документи департаментів Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу