Працівник львівського банку поцупив 210 тисяч гривень клієнта

16:40 25 січня 2017 р.

Менеджер з обслуговування та кредитування приватних осіб, дізнавшись логіни та паролі доступу до системи дистанційного обслуговування клієнта, провів несанкціоновану зміну інформації.

У Львівському обласному управлінні поліції розповілисьогодні, 25 січня, що працівники управління захисту економіки у Львівській області викрили менеджера з обслуговування та кредитування приватних осіб одного з відділень банків, який привласнив гроші банку. Як встановили правоохоронці, банківський працівник у грудні 2015 року та у квітні 2016 року здійснив розкрадання коштів банківської установи на суму 210 тисяч гривень.

Маючи логіни та паролі доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів банку, він провів несанкціоновану зміну інформації і в подальшому перерахував гроші з рахунку клієнта банку на свій власний рахунок. Спочатку він привласнив у такий спосіб десять тисяч гривень, а далі, відчувши безкарність, перераховував на свій особистий рахунок п’ятдесят тисяч гривень, потім сто тисяч гривень, а потім ще п’ятдесят тисяч гривень, які в подальшому теж привласнив.

У рамках відкритого кримінального провадження менеджеру банку повідомлено про підозру у скоєнні ряду кримінальних правопорушень, зокрема за частиною 3 та 4 статті 191 (розкрадання у великих розмірах),  частинами 1 та 2 статті 200 (незаконні дії з документами на переказ,  платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), частиною 1 статті 361(несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку), частинами 1 та 3 с статті 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів