На Львівщині суд повернув понад 26 га земель енергетики у власність громади

11:12 26 січня 2024 р.

Фото до новини

Згідно з умовами договору на використовуваній земельній ділянці відповідач мав будувати об’єкти енергогенеруючих підприємств.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише DailyLviv.com.

Львівською обласною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду – розірвано договір оренди землі та повернуто земельну ділянку у розпорядження громади.

Мова йде про землі енергетики загальною площею понад 26 га, що розташовані в межах Новояворівської територіальної громади Яворівського району.

Встановлено, що товариство, яке взяло в оренду землю, протягом року не сплачувало орендну плату. Окрім цього, згідно з умовами договору на використовуваній земельній ділянці відповідач мав будувати об’єкти енергогенеруючих підприємств. Однак будівництво навіть не розпочав.

Відтак, ці порушення стали приводом для пред’явлення Яворівською окружною прокуратурою позову, який суд задоволив в повному обсязі.

На цей час рішення суду реально виконано – до Держреєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про припинення права оренди вищевказаної земельної ділянки.

Як писав DailyLviv.com раніше, у сонячної електростанції на Львівщині забрали 26 га, які розташовані на території Сколівської територіальної громади. Ткож у Самбірському районі повернули 17 га землі, які раніше віддали під зелену енергетику.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів