Поляки депортують 21 українця

09:28 17 серпня 2017 р.

Працівники Прикордонної служби Польщі затримали минулого тижня 21 громадянина України за порушення правил перебування у країні.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Прикордонної служби Польщі, де також поінформували, що її працівники затримали 18 українців в містах Руда-Сльонська й Бельсько-Бяла та аеропорту Катовіце. Ще троє громадян України були затримані прикордонниками служби в місті Ополе.

16 зі затриманих громадян України використовували документи з правом на роботу в Польщі, але при подачі заяви на отримання візи вказували іншу мету поїздки. Інші п'ять українців прострочили термін перебування на території країн Шенгену.

«У зв'язку з порушенням іноземцями законодавства було порушено адміністративне провадження, яке завершилося винесенням 21 рішення про їхнє повернення», – зазначили також на сайті Прикордонної служби Польщі.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу