Поляк втратив 40 тисяч злотих, листуючись в Інтернеті з нібито американською військовою в Україні

10:56 27 липня 2023 р.

Фото до новини

27-річний житель Ольштина вважав, що листується із «американською військовою, котра перебуває на місії в Україні».

Бажаючи допомогти «їй», він перерахував загалом шахраям 40 тисяч злотих, взявши навіть для цього декілька позик. Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Поліція Ольштина розповіла, що 27-річний житель Ольштина з травня листувався з нібито «американською військовою, яка зараз виконує місію в Україні».

«Удавана жінка розповіла, що була на місії в Україні і хотіла би приїхати до Польщі та зав'язатися з чоловіком. З цією людиною контакт був регулярним, вона описувала історії зі свого життя», — повідомили в поліції Ольштина.

На початку червня 2023 року 27-річний хлопець зробив перший переказ на рахунок жінки. «Платежі стосувалися не лише забезпечення життєвих потреб жінки, яка нібито перебувала в Україні, чи потреб її здоров’я, а й були призначені для придбання квитка до Польщі», — повідомили в поліції.

Оскільки жінка продовжувала звертатися за допомогою, 27-річний чоловік взяв кілька кредитів. Загалом він перерахував на рахунок незнайомої особи понад 40 тисяч злотих.

«Зрештою він зрозумів, що став жертвою шахраїв, і звернувся в поліцію», — повідомили в поліції та закликали не втрачати пильності в онлайн-мережах.

Шахрай виманив у Львові 500 доларів навіть у науковця

На Львівщині судитимуть шахрая, який видурив гроші у пенсіонерок

1000 потерпілих у країнах ЄС: у Львові та Вінниці працювали call-центри, які викрали десятки млн грн (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів