Поліціянти знайшли в Кременчуці львівські чеки

10:40 2 березня 2017 р.

  • 0


Фото: unian.ua

Суд у Кременчуці дозволив вчора пізно ввечері поліціянтам обшукати затримані в селах Маламівка і Новоселівка вантажівки зі львівським сміттям.

Отримавши дозвіл на обшук, поліція обшукала вночі автомобілі й документально зафіксувала дані про те, що сміття, яке перевозилося в затриманих вантажівках, було дійсно привезене зі Львова. Про це повідомили інформагенції УНІАН у прес-службі Кременчуцького міськвідділу поліції.

Після обшуку чотири машини були поміщені на штрафмайданчик, а три з проколотими активістами шинами залишилися під охороною громадських активістів і поліції. Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в інформагенції УНІАН, де також нагадали, що поліціянти затримали в селах Маламівка й Новоселівка у Полтавській області неподалік від Кременчука сім вантажних автомобілів з сміттям зі Львова. Менш ніж за тиждень це вже четвертий випадок із львівським сміттям на околицях Кременчука.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:42 28 березня 2020 р.

Бандити вимагали 8% від уже перерахованих 2,6 млн грн за реконструкцію кінотеатру в Кам’янка-Бузькій

На Львівщині затримали ймовірних рекетирів, які вимагали «відкати» у місцевого підприємця. До правоохоронців звернувся сам постраждалий у січні цього року.

Рубрика: Закон

19:39 27 березня 2020 р.

Біля українсько-польського кордону вбили благородного оленя

Учора, 26 березня, неподалік українсько-польського кордону в Старосамбірському районі Львівської області прикордонники відділення «Нижанковичі» затримали чотирьох осіб, які незаконно полювали в прикордонній смузі.

Рубрика: Закон