Поліціянти запевнили, що на Львівщині поменшало злочинів

17:00 17 липня 2017 р.

Правоохоронці стверджують: «У 2017 році в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на Львівщині зросла кількість розкритих правоохоронцями злочинів».

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 17 липня: «На Львівщині зменшилась кількість тяжких злочинів Про це, а також про збільшення кількості розкритих правоохоронцями злочинів, свідчить аналіз стану злочинності у Львові та області за шість місяців 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року».

«Зокрема, зменшилась кількість: умисних вбивств – на 19% (з 26 – до 21), розбоїв – на 31 відсоток (з 67 до 46), тяжких тілесних ушкоджень – на 15% (з 32 – до 27), зґвалтувань – на 58% (з 12 – до п’яти), грабежів – на 17% (зі 618 – до 514). Окрім того, у 2017 році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на Львівщині зросла кількість розкритих правоохоронцями злочинів. Зокрема, розкрито 18 умисних вбивств, 28 розбоїв, 25 тяжких тілесних ушкоджень, п’ять згвалтувань (усі випадки) та 184 грабежів», – стверджують також в обласному управлінні поліції.

«Загальна кількість розкритих правоохоронцями злочинів зросла з 21,3% до 32,6%. Зокрема, на майже 47% зросла кількість встановлених осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом зброї. Загалом, у 2017 році до правоохоронців Львівщини надійшло майже 173 тисячі заяв та повідомлень від громадян (на піввідсотка менше, аніж за аналогічний період минулого року). Зокрема – 31,5 тисячі з ознаками кримінальних правопорушень (на майже 11% менше)», – повідомили також сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

15:56 30 листопада 2021 р.

Суд у Львові скасував наркотичне спʼяніння народного депутата на час ДТП

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з фракції «Слуга народу» не винен у автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу