Поліціянти припинили корупційний «бізнес» керівника районної лікарні на Львівщині

10:00 2 березня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Працівники управління захисту економіки й слідчі вилучили зі шухляди робочого столу медика 6,4 тисячі гривень, які він отримав за «дозвіл» на проведення господарської діяльності.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області та слідчого управління поліції припинили корупційний «бізнес», налагоджений головним лікарем районного мед закладу. Для того, щоб суб'єкти господарювання здійснювали свою діяльність у приміщенні закладу охорони здоров'я, медик вимагав від них гроші. Зокрема, за проведення діагностики загального стану здоров’я пацієнта. У разі відмови, забороняв їм вхід до центральної районної лікарні.

Під час одержання хабара оперативники управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції та слідчі слідчого управління поліції Львівщини затримали головного лікаря-«бізнесмена» в службовому кабінеті. В шухляді робочого столу поліцейські вилучили 6,4 тисячі гривень, які він отримав за «дозвіл» на проведення господарської діяльності. Раніше йому сплатили 2,7 тисяч гривень за його «доброзичливість». Загалом медик «заробив» 9,1 тисячу гривень.

Відповідно до санкції статті 368 Кримінального кодексу України здирнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні поліції, де також опублікували фото з місця події.0

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини