Поліціянти на Львівщині рятують дітей від "груп смерті"

09:45 17 березня 2017 р.

  • 0

Працівники Яворівського відділу поліції провели з учнями 5-11 класів Завадівської загальноосвітньої школи профілактичну бесіду на теми: «Негативний вплив соціальних мереж на дітей, «групи смерті», які схиляють дітей до суїциду», «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх».

Про це повідомили у Яворівському відділі поліції.
 
Також на заході були присутні вчителі та працівники культури. Поліцейські  роз’яснили, що заборонено відвідувати територію Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), оскільки там цілодобово проводяться стрільби по всіх напрямках із різноманітних зразків зброї. Також правоохоронці розповіли про види шахрайства, та як не стати жертвами шахраїв».

Окрім цього, старший інспектор ювенальної превенції Яворівського відділу поліції Оксана Давид та інспектор Наталія Бринько провели профілактичні заняття з учнями Великопільської та Івано-Франківської шкіл на теми безпеки правопорушень та впливу соціальних мереж.

 

 dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон