Поліція розпочала всеукраїнську операцію протидії незаконному обігу зброї

14:30 7 вересня 2017 р.

Фото до новини


Фото: mvs.gov.ua

Перший заступник голови Національної поліції України й начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін запевнив у четвер, 7 вересня: «Відсьогодні поліція розпочала всеукраїнську операцію щодо протидії незаконному обігу зброї».

Перший заступник голови Національної поліції України й начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін пояснив: «Основною метою проведення операції щодо протидії незаконному обігу зброї є припинення її витоку з території проведення антитерористичної операції. Наша основна ціль – безпека громадян на території усієї країни. Лише за останню добу працівники поліції вилучили 25 одиниць вогнепальної зброї, близько двох тисяч боєприпасів та шість вибухових пристроїв. Тому, ми посилюємо свою роботу з протидії розповсюдження зброї аби убезпечити кожного українця».

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Національної поліції України, де також розповіли: «Операція стартувала з Одещини, де сьогодні о п’ятій годині ранку особовий склад регіональної поліції був піднятий по тривозі. Зі сьогоднішнього дня та до особливого розпорядження працівники регіонального підрозділу поліції працюватимуть у посиленому режимі несення служби. Далі у всіх регіонах України буде посилено роботу щодо припинення нелегального обігу зброї».

«Перший заступник голови Нацполіції зазначив, що нелегальна зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків при поводжені з нею, які останнім часом збільшилися в мирних регіонах країни. Посилені заходи, у першу чергу, спрямовані на те, аби врятувати життя та здоров’я громадян, а також попередити злочини з використанням зброї», – поінформували також у прес-службі Національної поліції.

«Загалом із початку 2017 року було вилучено близько 1,4 тисячі одиниць вогнепальної зброї, 916 гранат, 21 вибуховий пристрій та понад 120 тисяч набоїв. Поліція звертає увагу громадян, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність, за винятком, коли громадяни добровільно здають її до підрозділів поліції», – поінформували також у прес-службі Національної поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів