Поліція припинила діяльність двох обмінників у Львові

16:00 3 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Працівники управління захисту економіки вилучили в нелегальних обмінниках готівкові кошти, еквіваленті 2,4 мільйона гривень.

У Львівському обласному управлінні поліції розповіли сьогодні, 3 серпня, про те, як працівники управління захисту економіки у Львівській області припинили діяльність трьох пунктів обміну валют, де здійснювалися незаконні валютні операції у значних сумах: «У Львові виявили елітний фінансовий заклад, де обслуговували підприємців та мешканців міста, у яких виникала потреба в обміні значних сум коштів. Як з’ясували правоохоронці, двоє місцевих мешканців облаштували у нежитловому приміщенні обмінний пункт, не маючи жодних дозвільних документів на проведення валютних операцій».

«Обмінний пункт працював у закритому режимі, послуги надавалися обмеженому колу клієнтів за попередньою телефонною домовленістю та за посередництва довірених осіб і з дотриманням умов конспірації. Скористатися ними можна було цілодобово.  Встановлено, що обмін валют в цьому пункті здійснювався підприємцями переважно для фінансування тіньового бізнесу. Середня сума однієї операції становила близько 10 000 доларів США», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Працівники управління захисту економіки у Львівській області зафіксували проведення валютної операції та у нелегальному пункті обміну вилучили готівкові кошти в сумі: 287 600 гривень, 7200 євро, 59 500 доларів США, 580 англійських фунтів стерлінгів та 925 канадських доларів. Загальна сума за курсом Нацбанку України становить близько 2,1 мільйона гривень», – запевнили також в обласному управлінні поліції.

«Ще один нелегальний обмінний пункт працював в одному із львівських торгових підприємств. В його приміщенні виявлено та вилучено готівкові кошти на загальну суму майже 280 тисяч гривень (3445 доларів США, 3 150 євро, 10 000 російських рублів, 11150 польських злотих та  67573 гривень)», – додали також в обласному управлінні поліції.

«Третій із незаконних обмінників, діяльність яких було припинено, знаходився у місті Самбір. В ньому виявлено та вилучено 500 євро, 2000 польських злотих, 20 доларів США та 6500 гривень», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Стосовно тих, хто облаштували зазначені обмінні пункти та забезпечували їх діяльність, складено адміністративні протоколи про порушення вимог статті 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). Статтею передбачене покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей. Наразі здійснюються подальші заходи з припинення правопорушень на ринку валютних операцій», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу